İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Milaslı bisikletçi, 100. Yıl Bisiklet Turu’na katıldı

(497 Duygu)
(167 Duygu)
(75 Duygu)
(75 Duygu)
(75 Duygu)
(73 Duygu)
(78 Duygu)
 

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen “Samsun’dan Muğla’ya” isimli Bisiklet Turu’na katılan 20 kişilik bisiklet ekibinde Milas’tan Dağlar Devecioğlu da yer aldı.
180519bisiklet.jpg

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele için Samsun’a çıkışının 100.yılında bu yıl beşincisi düzenlenen Samsun’dan Muğla’ya Bisiklet Turu Tur19’da bu yıl 20 kişilik bisiklet ekibinde Milas’tan Dağlar Devecioğlu da yer aldı.
Küçük yaşlarından itibaren bisiklet sporu ile tanışan ve Milas Doğa Bisiklet Kulübü (MİDOBİS) bisiklet turlarının vazgeçilmez katılımcısı olan Dağlar Devecioğlu, bisiklete olan sevgisinin karşılığını Tur19 gibi önemli bir etkinliğe çağrılarak elde etti ve Milaslı bisikletçilerin gururu oldu.
Organizasyonu Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Bisiklet Federasyonu il temsilcileri İlker Cömert ve Muzaffer Almaz tarafından yapılan ayrıca Muğla İl Sağlık Müdürlüğü tarafından desteklenen 1100 kilometrelik bisiklet turunda bisikletçiler Hazar Yaka, Berkay Eren,Eray Boztepe, Feridun Şenay, Ramazan Alagöz, Gökhan Deniz Avcı, Buğra Akduğ, İslombek Ganiev, Ali Dikiş, Dağlar Devecioğlu, Alperen Varol, Semih Çekiç, Bahtiyar Oğuz, Yusufcan Sanayır, Dorukhan Demircan, Baki Arda Demir Emir Özyer ile 5 kişilik teknik ve 4 kişilik sağlık ekibinden oluşan Muğla Bisiklet Takımı Samsun Valiliği’nden aldıkları Türk Bayrağı’nı Ankara,Afyon ve Denizli rotasını izleyerek 19 Mayıs’ta Muğla’da düzenlenecek 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinde Muğla Valisi Esengül Civelek’e teslim edecekler.

 

5.jpg

 

4.jpg

 

3.jpg

 

2.jpg

 

1.jpg

 


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Koru’da trafik kazası, 2 yaralı
Belediye Başkan Yardımcısına saldırı
Kazıklı Mahallesi ‘Zeytin ve Zeytinyağı Şenliği’ İle Şenlendi
Meslek alanlarını yerinde incelediler
Başkan Tokat, Tabakhane Caddesi’nde incelemelerde bulundu
Başkanı duygulandıran mektuplar
Geleneksel boğa güreşleri yarın
Büyükşehirden ağaçlandırma seferberliği

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech