İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Karabıyık devam kararı aldı

(255 Duygu)
(118 Duygu)
(68 Duygu)
(66 Duygu)
(86 Duygu)
(78 Duygu)
(81 Duygu)
 

Taraftarlar tarafından istifası istenen Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Ahmet Karabıyık, önümüzdeki sezon da görev alacağını söyledi. Karabıyık ayrıca 2018-2019 sezonunu değerlendirdi.
15072019karabiyik.jpg

Milasspor taraftarları tarafından istifası istenen Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık, basın mensupları ile spor gündemini değerlendirdi.Göreve geldiği günden bugüne yapılan faaliyetleri de hatırlatan Karabıyık, “Yolumuza devam edeceğiz. Görevimizin başındayız.” dedi.

2018-2019 sezonu başında Yeni Milasspor Kulübü eski başkanı Hasan Özmen ile bir araya geldiğini aktaran Ahmet Karabıyık, Özmen’e “Başarılı bir sezon geçirdiniz ama görev almayacağını duydum, doğru mu? şeklinde bir soru yönelttiğini ifade etti. Karabıyık, “Eski başkan bana görev almayacağını, maddi sıkıntı nedeniyle sorunlar yaşandığını, bu seçimde görev almak istemediğini söylediğinde Yeni Milasspor kulübü seçimlerinden önce acilen yönetim listesi kurduk. Yeni Milasspor Kulübü Başkanı olduğumda ise ilk önce takımı çalıştıracak Cenk Atasoy hoca ile masaya oturduk. Cenk Hoca’dan BAL Ligi’ne çıkabilmemiz için iyi kadro kurmasını istedik. Hocamız Cenk Atasoy’un yakından tanıdığı birçok futbolcu ile transfer görüşmelerine başladık. Hocamızın uzun yıllardan beri sporun içerisinde olması nedeniyle her şeyi hocamızın yapmasını istedik. Transfer çalışmaları başladığında yönetim kurulunda yer alan bazı yönetici arkadaşlarımız işlerini bahane ederek transfer çalışmalarına katılmadılar. Hocamızın empoze ettiği bazı sporcular peşin para istedikleri için sezon başında temin ettiğimiz paralarla bazı sporcularımıza hatırı sayılır peşin paralar verdik. Futbol yöneticiliğinin acemisi olduğumuz için empoze edilen sporcularımıza peşin paralar verdik. Bazı sporcularımız anlaşmaya vardığımızda şartların yerine getirilmesini istediler, biz de para sıkıntısı çektiğimiz için bazı sporcularımıza peşinatlarda zorlandık.” dedi.
Sezon başında birçok sporcuya ödemelerin yapıldığını belirten Karabıyık, “Din Muhammet isimli sporcumuza 30 bin lira, Serhat Çilek isimli futbolcumuza 30 bin lira, takım kaptanı Emre Kuncak isimli sporcumuza 13 Bin lira verdik. Para sıkıntısı çektiğimiz için anlaşmaya vardığımız Milaslı futbolcularla para ödeyemedik. Sezon boyunca Milas sahası yapılana kadar 19 maçımızı deplasman ve Ören sahasında yaptık. Maçlarımızı az taraftar önünde oynadık. Göreve geldiğimizde Yeni Milasspor’un hacizde olan otobüsünü icradan kurtardık, faaliyete soktuk. Sezon başındaki çalışmalarımız Selimiye ve Milas Arena sahalarında, çok zor şartlarda yaptık. Dışarıdan transfer ettiğimiz sporculara para yetiştirmek için takımda yer alan Milaslı futbolculara para ödeyemedik.” ifadelerini kullandı.
Birçok sıkıntıyla boğuşurken takımın kazandığı müsabakalarda bile taraftarların futbolcuları alkışlarken, ‘Yönetim istifa’ sesleriyle yönetimi demorolize ettiğini belirten Karabıyık, Yönetim kurulunda görev alan bazı yönetici arkadaşlarımız kendi imkanları dahilinde maddi yardımda bulundular. Sezonu şampiyon olarak tamamlamak istediğimiz için takım içerisindeki hoş olmayan olayları basınla paylaşmadık. Buna rağmen sezonu istediğimiz yerde tamamlayamadık. Yönetim kurulunda görev yapan Savaş Küç arkadaşımızın her dediği sezon sonunda doğru çıktığı için yönetim kurulu üyemiz Savaş Küç arkadaşımızdan özür diliyorum. Bu takımda forma giyen parasını alamayan kardeşlerimizden de özür diliyoruz. Sezon ortasında yapılan deve güreşleri ücretsiz olduğu için beklediğimiz maddi imkanları sağlayamadık. Şu an itibariyle yolumuza devam edeceğiz. Görevimizin başındayız” şeklinde konuştu.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Olası Afet İçin 215 Toplanma Alanı Belirlendi
Yeni Milasspor U15 Galip…
Başsavcı Yapar’dan İadei Ziyaret
Çakıroğlu Ailesinin Acı Günü
Muğla’dan Elazığ’a 9 tır yardım
Verdikleri sözü tuttular üç puan aldılar
Elektrikli bisikletteki 2 kişi yaralandı
CHP Milas İlçe Kadın Kolları yeni yönetimini seçti

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech