İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

İhtisasspor’da görev dağılımı yapıldı

(362 Duygu)
(156 Duygu)
(88 Duygu)
(83 Duygu)
(81 Duygu)
(75 Duygu)
(85 Duygu)
 

Geçtiğimiz hafta yapılan olağanüstü genel kurulda yeni yönetimini oluşturan Milas İhtisasspor Kulübü, görev dağılımı yaptı.

15072019ihtisasspordagorev.jpg Geçtiğimiz hafta ortasında kulüp binasında yapılan İhtisasspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu’nda oluşan yeni yönetim kurulu üyeleri, ilk toplantılarını Kulüp Başkanı Mimar Mustafa Yalçın başkanlığında gerçekleştirdi. Yaklaşık bir saat süren toplantı sonrasında görev dağılımı yapıldı.
Toplantı sonrası görev dağılımı şu şekilde oluştu: Başkan Mustafa Yalçın, Başkan Yardımcısı Şeref Kahvecioğlu, Genel Sekreter Namık Kemal Atıcı, Mali Sayman Mehmet İnpınar, Yağlı güreşlerden sorumlu Zakir Karabaş, altyapılardan sorumlu Mehmet Özdemir.
İlk toplantı sonrasında konuşan Kulüp Başkanı Mimar Mustafa Yalçın şunları söyledi: “Kulüp Başkanı olmam için yönetim kurulundaki arkadaşlarımın ısrarıyla İhtisasspor Kulüp Başkanı oldum. Spor kulüplerinde ilk kez görev yapacağım. Allah’ın izni ile yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarımızla birlikte başarılı çalışmalar yaparak İhtisasspor kulübüne katkı sağlamak istiyoruz. Göreve yeni gelmemize rağmen maddi olarak çalışmalara başlayacağız. Ata sporu seven her Milaslı’yı bizlere maddi ve manevi olarak destek vermeye çağırıyoruz.”


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Olası Afet İçin 215 Toplanma Alanı Belirlendi
Yeni Milasspor U15 Galip…
Başsavcı Yapar’dan İadei Ziyaret
Çakıroğlu Ailesinin Acı Günü
Muğla’dan Elazığ’a 9 tır yardım
Verdikleri sözü tuttular üç puan aldılar
Elektrikli bisikletteki 2 kişi yaralandı
CHP Milas İlçe Kadın Kolları yeni yönetimini seçti

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech