İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

On parmağında on marifet

(425 Duygu)
(126 Duygu)
(63 Duygu)
(56 Duygu)
(74 Duygu)
(63 Duygu)
(58 Duygu)
 

Milaslı güreşçi Mehmet Karabaş, çeşitli branşlarda aldığı 9 diploma ile başarıdan başarıya koşuyor.

04092019onparmagindaonmarifet.jpg
Henüz 7 yaşında iken babası yağlı güreş hakemi Zakir Karabaş aracılığıyla, Türk güreşinin duayen isimlerinden Milas’ın gururu merhum Ahmet Kozak hocanın nezaretinde minder ve yağlı güreşe başlayan, 23 yıldan beri minder ve yağlı güreş de adını Türkiye’ye duyuran Mehmet Karabaş, yeni yetişmekte olan yağlı pehlivan güreşçilerine iyi bir örnek olma durumunda. Elde ettiği sayısız birinciliklerin, ikinciliklerin yanı sıra yağlı güreş, hakemliği, minder güreş hakemliği, kuvvet ve kondisyon koçluğu, 2’nci kademe güreş antrenörlüğü, spor akademisi beslenme koçluğu, yarışmacı hocalık kursu eğitmenliği, ostür analize duruş bozukluk uzmanlığı, 2’nci kademe fitnes ve kondisyonerlik eğitmenliği gibi branşlarda aldığı 9 diploması bulunan Karabaş, işletmeciliğini yaptığı Karya GYM Spor Salonu’nda Milaslılara hizmet veriyor.
Güreş camiasında saygın bir yere sahip olan yılların deneyimli sporcusu gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Güreşin değişik branşlarını çok çalışarak kendi çabalarımla elde ettim. Ata sporuna gönül veren Sporcu kardeşlerime tavsiyem yaşadıkları en küçük olumsuz olaylar yüzünden sakın minder ve yağlı güreşi bırakmasınlar. İyi bir güreşçi kendiliğinden olmaz emek vererek çok çalışarak olur. 7 yaşında başladığım minder güreşinde sayısız Türkiye birinciliği ve ikincilikleri elde ettim. Güreşte buralara gelmemde merhum Ahmet Kozak hocamın ve babam Zakir Karabaşın emekleri büyük. Genç güreşçilere tavsiyem pes etmesinler iyi güreşçi olmak kolay değil, çok çalışarak elde edilir.” dedi.

 


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Milas'taki uyuşturucu operasyonu en büyük yakalamalar arasına girdi
“Sosyal medyadan sosyal meydana” etkinlikleriyle eğlendiler
Kalp Krizine Yenik Düştü…
Milas Yörük Obaları Kültür Derneği’nden ziyaretler
“Toplumda önemli sayıda kişiyi etkileyen bir hastalıktır”
İtfaiye erlerinin komando eğitimi
Milas Veteranlar Takımı Datça’da Şampiyonluk Yaşadı
CHP’li Girgin, Bakan Selçuk’a GSS’yi Sordu

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech