MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Başarılı Kadın Doğum Mütehassısı Opr. Dr. Mustafa Kekovalı

 

Sevgili okurlarım, Muğla'da uzunca bir dönemden bu yana Kadın Doğum Mütehassıslığı yapan Opr. Dr. Mustafa Kekovalı, şimdiye kadar yapmış olduğu başarılı ameliyatlar ve güzel teşhisler sonrası il genelinde aranan bir doktor haline geldi.

h.kocabıyık10 nisan.jpg

Opr. Dr. Mustafa Kekovalı, önceki yıllarda Yatağan Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini başarıyla yürütmüştü. Sayın Kekovalı, Yatağan'da olmasına rağmen, diğer ilçelerden de kendisine çok sayıda hasta geliyordu. Dahiliye Mütehassısı eşi Ayşe Kekovalı ile evli olup çocukları ile mutlu bir yaşantı içinde oldukları söyleniyor. Sayın Kekovalı, Muğla Atatürk Stadyumu karşısındaki özel muayenehanesinde Yatağan'da ki göstermiş olduğu ilginin daha fazlasını alıyor. Nedeni de, sayın Kekovalı'nın yapmış olduğu başarılı ameliyatlar ve güzel teşhisler haricinde hastalarına karşı göstermiş olduğu ilgiden kaynaklanıyor. Sayın Kekovalı'nın Muğla'daki muayenehanesine Muğla'daki hastalarının haricinde diğer ilçelerden de çok sayıda hastanın geldiği söyleniyor.

Sevgili okurlarım, Dr. Mustafa Kekovalı bu kadar hastadan fırsat buldukça eşi ve çocukları ile tatil yapmayı seven, sevecen, güler yüzlü bir hekim olarak biliniyor. Gitmiş olduğu yerlerde de tanındığı için çoğu hastalar tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Sevgili okurlarım, Muğla'da Stadyum karşısında özel muayenesi olan Kadın Doğum Mütehassısı Opr. Dr. Mustafa Kekovalı, hakkında gazete olarak görüş istedik. Cevap olarak, "Hüseyin bey benim bir şey anlatmama gerek yok, hastalarıma sorun. Eğer hastalarımla ilgilenip başarılı ameliyatlar ve güzel teşhisler yapabiliyorsam ne mutlu bana. Herhalde hastalarım mutlu olacak ki tercih edilişimin nedeni de bu oluyor" dedi.

Biz de Muğla'da yapmış olduğu güzel başarılı teşhisler ile adını il genelinde andırmasını bilen Opr. Dr. Mustafa Kekovalı'ya başarılar diliyoruz sevgili okurlarım.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

haberihbargf.gif

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

reklamsabit-icasagi.gif

Kaymakam Böke güvenlik ve sağlık görevlilerini ziyaret etti
Mayıs Meclisi Pazartesi Günü… Kaymakam Arslan’a "Fahri Hemşehrilik Beratı…" Parka “Bensu Narlı” ismi…
Milas’taki sıcaklık mevsim normallerinin üzerinde çıktı
Milletvekili Demir’den Ramazan Bayramı mesajı
Bayramda hava güneşli hafta sonu yağış var
Pandemi döneminde Muğla'dan 410 milyon dolarlık balık ihracatı
Muğla Valisi Orhan Tavlı’dan Ramazan Bayramı mesajı
Milas Süt Birliği’nden dayanışma örneği

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS