İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Muhtarlar sorunlarını aktardı

(21 Duygu)
(22 Duygu)
(19 Duygu)
(21 Duygu)
(21 Duygu)
(20 Duygu)
(22 Duygu)
 

Milas Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında, daire amirleri ve STK temsilcilerinin katılımıyla Muhtarlar Toplantısı düzenlendi.
211118muhtar.jpg
Milas Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında kırsal ve merkez mahallelerin sorunları ile çözüm yollarını belirlemeye yönelik her ay gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı, dün Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda kurum amirleri ve muhtarların katılımıyla yapıldı.
Kasım ayı muhtarlar toplantısına; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Sağlık Müdürü M. Ergun Kırova, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, MUSKİ ve ADM yetkileri, kamu kurum amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.
Toplantıda bir önceki ayda ele alınan konulara değinilerek, gelinen nokta ve sonuçlanan işler hakkında istişare edildi.
Daha sonra ise Kaymakam Arslan toplantıda hazır bulunan mahalle muhtarlarına söz vererek sorumlu bulundukları mahallelerle ilgili sıkıntılarını kurum müdürlerine aktarmalarını istedi. Mahalle muhtarlarının dile getirdikleri dilek ve öneriler kurum müdürleri tarafından not alındı.
Toplantıda konuşma yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Ülkemizin yaşadığı ekonomik şartlar göz önüne alındığında devletimizin birçok yatırımda ödenekleri kestiği bazı işlerin de durma noktasına geldiğini biliyorsunuz. Büyükşehir Yasası’nın ve ülke ekonomisinin durumu göz önüne alındığında Milas Belediyesi olarak zor duruma düşsek de hiçbir hizmetimizi ertelemedik. Şartlar ne olursa olsun elimizden geldiğince hizmet üretmeye devam ediyoruz. Elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bütçe olarak taban yaptığımız bu dönemde hizmet olarak tavan yaptığımızı da ifade etmek istiyorum.” diye konuştu.
Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı da çiftçilerin kurdaki dalgalanma sebebiyle yaşadığı sorunları, Aydın’da yapılan bir toplantıda Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye bizzat ilettiğini ifade etti.
Toplantı, karşılıklı istişarelerin ardından sona erdi.

 

3.JPG

 

7.JPG

 

6.JPG

 

5.JPG

 

4.JPG

 

2.JPG

 

1.JPG

 

sag-dik-2.gif
Ekran Alıntısı.JPG

ads.gif

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

2,5 milyon hektar sulu tarıma açılacak
Milaslı sporcular madalyaları topladı
Enerji Bakanı Milas’a geliyor
Bakan Pakdemirli’den Saylak’a destek
Evlilik Fuarı’nda nikah sürprizi…
Bakan Pakdemirli, Birliğim Gıda’yı ziyaret etti
“Hedefimiz 2 milyar dolar balık ihracatı”
Tokat, seçim çalışmasını hızlandırdı

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech