İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Düğün görkemli geçti

 

sercan-ergin.jpgMerhaba Sercan hoca gözüyle okurları bugün sizlere köşemde, geçtiğimiz cuma günü Muğla voleybolunun duayen isimlerinden emekli beden eğitimi öğretmeni, Milâs Belediyespor kulübü yönetim kurulu üyesi Sayın Eşref Mete hocanın biricik kızı gözde Mete kardeşimizin düğünü hakkındaki izlenimlerimi okurlarımla paylaşmak istiyorum.

Milas’ta yediden yetmişe her birey tarafından çok sevilen Sayın Eşref Mete hocamızın kızının düğüne Muğla CHP Milletvekili Sayın Mürsel Alban, Milas CHP ilçe başkanı Sayın İlgin Göktepe ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Milas CHP kadın kolları yönetim kurulu üyeleri, Milas Belediye Meclis üyeleri, Milas belediye daire amirleri, Muğla voleybolunun tanınmış isim yapmış hocaları ve Muğla Mahalli Ligi’nde Milas Belediyespor bayanlar liginde başarıyla forma giyen bayan voleybolcular ve her iki ailenin seçkin aile bireyleri katıldı. Günlerce konuşulacak olan düğünde Milas’ta saygın bir yere sahip olan damat Kemal Tonay uçak ile çevresinde çok sevilen saygı gören gözde Mete belediye başkanı Sayın Muhammet Tokat beyefendinin kıydığı nikâh sonrasında dünya evine girdiler. Milas Karia Kır Düğün Salonu’nda gerçekleşen diller destan düğünde gelin hanım ve damat beyin nikahını Milas belediye başkanı Sayın Muhammet Tokat beyefendi kıydı. Sayın Tokat nikâhı kıymadan önce Milas belediyesinde memur olarak görev yapmakta olan gelin hanım ve damat beye evlilik hakkında nasihatler verdikten sonra salonda yüzlerce hanımefendilerin ve beyefendilerin huzurunda nikahı kıydı. Düğünde Milas Milli Eğitim camiasının ve Muğla voleybolunun duayen ismi Sayın Eşref Mete, eşi Müzeyyen Mete ile damat beyin annesi Filiz Zühra ‘da gece boyunca düğüne teşrif eden her bireye masalarına giderek hoş geldiniz dediler. Düğüne katılanlar genç çifti mutlu gününde yalnız bırakmayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler. Milas medya gurubu ailesi olarak genç çifte mutluluklar diliyoruz Allah mesut etsin.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

AK Parti Muğla İl Kongresi 1 Şubat’ta
İnsan boyundaki levrek görenleri şaşırttı
Yol süpürme araçları Milas’a geldi
Beçin’in Ana Şebeke Hattı Yenileniyor
İYİ Parti Milletvekili Özdağ, il başkanlığı düşen Şekerdağ’ı ziyaret etti
Muğla’da konut satışları yüzde 27,8 azaldı
Milas’ta 237 aileye 448 bin 349 TL yardım yapıldı
Bodrum, seyir terasına kavuştu

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech