İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Yeni Milasspor’da yeni sezon hazırlığı

(8 Duygu)
(6 Duygu)
(5 Duygu)
(8 Duygu)
(6 Duygu)
(8 Duygu)
(7 Duygu)
 

Muğla Süper Amatör Küme’de mücadele verecek olan Yeni Milasspor, Ahmet Saray antrenörlüğünde yeni sezon hazırlıklarına başlayacak.

260816yenimilasspor_a8c4e.jpg

2016-2017 sezonunda Muğla Mahalli Süper Amatör Küme’de yer alan Yeni Milasspor çok zor koşullar altında sezon başı hazırlıklarına takımın başına yeni gelen Ahmet Saray antrenörlüğünde başlıyor.
Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen, mor-beyazlı ekibin kurulduğu günden beri en zor günlerini bu sezon yaşayacağını ifade ederek, “Türkiye’nin en vefalı taraftarlarına sahip olan mor-beyazlı ekibimiz 2016-2017 sezonundaki maçlarını Ören sahasında yapacaktır. Geçtiğimiz sezon elini taşın altını koyarak ateşten gömlek giyerek takımımıza sahip çıktım. Maddi ve manevi olarak çok zor bir süreçten geçiyoruz. Geçtiğimiz yıllarda elde edemediğimiz başarıyı bu yıl elde etmek için çalıştırdığı takımlarda şampiyonluk yaşayan İzmirli Ahmet Saray isimli hocamızla anlaşma sağladık. 2016-2017 sezonunda hedefi şampiyonluk olan takımımızın bu yılki kadrosu şu isimlerden oluşmaktadır. Kaleci Anıl Karadere, Mehmet Ali Altaş, Bahri Güzel, Hasan Özkan, Yağız Aydın, Emre Kundak, Semihcan Solmaz, Ahmet Özşahinler, Kırgızistan da Milli takımım formasını giyen Muhammet Futka, Mekedonyalı Nuriman İsmaili Uğur Kaya. Bugüne kadar içeride ve dışarıda oynanan her maçımızda bizlere destek veren, bizim hep yanımızda olan şanlı taraftarlarımızı bu sezonda yanımızda görmek istiyoruz. Sözde değil özde Milassporlu olalım Muğla’nın en marka kulübü olan Yeni Milassporumuza maddi ve manevi destek verelim.” diye konuştu.

 

sag-dik-2.gif
Ekran Alıntısı.JPG

ads.gif

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

2,5 milyon hektar sulu tarıma açılacak
Milaslı sporcular madalyaları topladı
Enerji Bakanı Milas’a geliyor
Bakan Pakdemirli’den Saylak’a destek
Evlilik Fuarı’nda nikah sürprizi…
Bakan Pakdemirli, Birliğim Gıda’yı ziyaret etti
“Hedefimiz 2 milyar dolar balık ihracatı”
Tokat, seçim çalışmasını hızlandırdı

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech